UMBRA DESIGN

To autorskie studio projektowe prowadzone przez Bożenę Wojtanowską, które zajmuje się projektowaniem graficznym, głównie brandingiem, tworzeniem ksiąg identyfikacji, projektowaniem ilustracji, grafiki użytkowej, projektowaniem książek, webdesignem oraz elementami przestrzennymi.

Bożena Wojtanowska

Urodzona w Tuchowie. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale architektury wnętrz /2020/. Absolwetnka Akademii Pedagogicznej w Krakowie  o specjalności projektowanie graficzne. Praca dyplomowa pt. Swiatło i mrok – ksiązka artystyczna. Prowadzi studio projektowe w Tarnowie Umbra Design.

W swoich projektach lubi łączyć współczesne techniki projektowania graficznego oraz tradycyjny rysunek i ilustrację, malarstwo . Autorka wielu identyfikacji wizualnych, logotypów, projektów dla wielu istniejących marek.

Dobrze dobrane i zaprojektowane logo może przedstawić całą wizję marki, przez co ta stanie się szybko rozpoznawalna. Charakterystyczny logotyp, może łatwo zapaść użytkownikowi w pamięci. … Budując markę, niezmiernie ważne jest wzbudzenie poczucia zaufania i odpowiednie umijescowienie produktu.

 

 

2021

2022